• Conferentie- en congrescentrum

Het domein van l’Espace Del Goutte werd ondergebracht in een oude abdijhoeve. De luxueuze infrastructuur is geschikt voor elk privé of professioneel evenement.

Troeven:

  • Luxueuze infrastructuur
  • Voor professionele of privéevenementen
  • Dicht bij de oostelijke Ring

Belangrijke renovaties hebben ervoor gezorgd dat l’Espace Del Goutte de gasten van privé en professionele evenementen verwelkomt in een luxueuze en comfortabele omgeving. Dicht bij de oostelijke Ring. Het restaurant van deze Brabantse hoeve serveert gastronomische en vernieuwende gerechten die fijnproevers vast en zeker zullen doen watertanden.

Deze informatie wordt louter informatief gegeven. Neem voor je vertrek rechtstreeks contact op met de attracties, musea of uitbater, organisator van de activiteit die je interesseert.
Totaal aantalCapaciteit van de grootste zaalGlobale capaciteit
Type school/seminarie15180525
Totaal aantal zalen15--
Type theater/concert (gelijkvloers)15350730
U-vorm1570258
Boardroom1580280
Banket/diner15350510
Cocktail/receptie15600740
Tentoonstellingsruimte (m²)153161080

Diensten

Externe catering - Interne catering

Voorzieningen

Daglicht - Didactisch materiaal op aanvraag - Didactisch materiaal ter plaatse - Parking